449
1265230

Johann Heinrich Tischbein, hans krets

(Tyskland, 1722-1789)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
(Tyskland, 1722-1789)

Ung flicka med katt

Otydligt signerad och daterad Cassel 1798. Duk 32 x 27 cm.