480
1271648

Gustaf Fjaestad

(Sverige, 1868-1948)
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
22 200 - 26 600 EUR
23 100 - 27 800 USD
Klubbat pris
220 000 SEK
Gustaf Fjaestad
(Sverige, 1868-1948)

Spår i djupsnö

Signerad G. Fjæstad och daterad -20. Olja på duk 86 x 130 cm.

Konstnär

Representerad på de stora svenska museerna samt i Wien och Chicago.