565
1279712

Edouard Cortes

(Frankrike, 1862-1969)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 740 - 3 660 EUR
2 910 - 3 880 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Följerätt

Edouard Cortes
(Frankrike, 1862-1969)

La Porte St Martin

Signerad E. Cortes. Olja på pannå 16 x 22 cm.