567
1277247

Alfred William Strutt

(England, 1856-1924)
Alfred William Strutt, Rävjakten - stölden.

Rävjakten - stölden

Signerad Alfred Strutt. Olja på uppfordrad duk 96 x 138 cm.

Utropspris:

125 000 - 150 000 SEK

11 800 - 14 200 EUR

12 100 - 14 500 USD

Klubbat pris:
Tilläggslista

Ändrat utropspris. Nytt utropspris: SEK 125 000 - 150 000.

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor