583
1278601

Vilhelm Theodor Fischer

(Danmark, 1857-1928)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Vilhelm Theodor Fischer
(Danmark, 1857-1928)

Hästar på sommarbete

Signerad Vilh. Th. Fischer och otydligt daterad 1881. Olja på duk 49 x 71,5 cm.