663
1266836

Rökelsekar, brons. Qingdynastin med märke i botten.

Rökelsekar, brons. qingdynastin med märke i botten.

Tripod i bambuform. Höjd 5,4 cm. Diameter 5,6 cm.

Slitage.

Utropspris:

5 000 - 7 000 SEK

490 - 686 EUR

Klubbat pris:
7 000 SEK
Proveniens

From the Collection of P Wedendal, Stockholm.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02