745
1256476
Ask med lock samt dosa, silver med steninläggning. Kina.
Ask med lock samt dosa, silver med steninläggning. kina.

Skuren dekor av växtornamentik och stiliserade mönster. Rund asks diameter 6 cm. Längd silvermonterad ask 5 cm. Med stämpeln Made in China, Silver, svenska importstämplar samt 925.

Slitage.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

784 - 979 EUR

Klubbat pris:
8 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02