774
1269957

Figurin, blanc de chine. Qing dynastin.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Ståendes, med radband och säck i händerna. Höjd 29,5 cm. Höjd inkl ställ 32 cm

Bruksslitage. Krackelyr. Nagg.