79
1264838

GOLVUR, Mich I Kewenter Carlshamn, 1800-talets början, Empire.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerat i mahogny och bronserade detaljer. Skuren dekor med lejontassar och strålformation. Urtavla märkt Mich I Kewenter Carlshamn. Nyckel, vev och två lod medföljer. Höjd 210 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

115. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, kronograf, ca 2018.
Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 900

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK