87
1274005

BORDSPENDYL, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och patinerad brons. Krönt av Janushuvud. Vitemaljerad urtavla. Höjd 48,5, bredd 16 cm. Nyckel och pendel medföljer.