875
1262321

Trädgårdspall, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Fortlöpande lotusscroll i underglayrblått. Höjd 50 cm.

Mistor. Slitage.