886
1254314

Fiskbassäng, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i underglasyrblått av blommande trädgård. Höjd 37 cm. Diameter 41 cm.

Slitage, mistor.