889
1263878

Cartier "Panthère" armring

Utropspris
225 000 - 275 000 SEK
19 900 - 24 300 EUR
20 700 - 25 300 USD
Klubbat pris
440 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier "Panthère" armring

18K guld med emalj och smaragder, inre diameter 60 mm, totalvikt 146 g. Signerad Cartier och numrerad 632683. Anpassat etui från Cartier medföljer.