891
1263877

Cartier "Panthère" ring

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 760 - 11 000 EUR
9 120 - 11 400 USD
Klubbat pris
180 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier "Panthère" ring

18K guld med svarta lackdetaljer, fasettslipad peridot och onyx, storlek 55 enligt gravyr, totalvikt 52 g. Signerad Cartier och numrerad 80134A. Anpassat etui från Cartier medföljer.