894
1263871

Cartier armring 18K guld med runda briljantslipade diamanter

Utropspris
700 000 - 800 000 SEK
61 800 - 70 600 EUR
64 500 - 73 700 USD
Klubbat pris
1 250 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

totalvikt 35.24 ct enligt medföljande certifikat från Cartier, inre diameter 56 mm, totalvikt 46 g. Signerad Cartier samt numrerad HPS 965 och med franska stämplar. Anpassat etui från Cartier medföljer.