Cartier armring 18K guld med runda briljantslipade diamanter
totalvikt 35.24 ct enligt medföljande certifikat från Cartier, inre diameter 56 mm, totalvikt 46 g. Signerad Cartier samt numrerad HPS 965 och med franska stämplar. Anpassat etui från Cartier medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in