896
1263873

Cartier 'Maillon Panthère" collier

Utropspris
500 000 - 600 000 SEK
44 400 - 53 200 EUR
46 300 - 55 600 USD
Klubbat pris
760 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt 33.79 ct enligt medföljande certifikat, bredd 16 mm, längd ca 38.5 cm, totalvikt 140 g. Signerad Cartier och numrerad 633735. Anpassat etui från Cartier medföljer.