18K guld med runda briljantslipade diamanter, bredd 20 - 35 mm, längd ca 15 cm, totalvikt 150 g, kvartsverk. Signerad Cartier och numrerad 1354 1, M208390. Anpassat etui samt certifikat från Cartier medföljer.
Bukowski’s does not guarantee the working of the movement and please note that a service may be required, at buyer’s expense.