900
1263880

Cartier "Marrakech" ring

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
15 500 - 17 700 EUR
16 200 - 18 500 USD
Klubbat pris
280 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier "Marrakech" ring

18K med runda briljantslipade diamanter totalvikt 16.77 ct enligt medföljande certifikat, storlek 16.50/52, totalvikt 23 g. Signerad Cartier och numrerad 635096. Anpassat etui från Cartier medföljer.