18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt 13.77 ct enligt medföljande certifikat, bredd 35 mm, totalvikt 92 g. Signerad Cartier och numrerad 621016. Anpassat etui från Cartier medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in