902
1263882

Cartier "Scarab" armring

Utropspris
250 000 - 275 000 SEK
22 100 - 24 300 EUR
23 000 - 25 300 USD
Klubbat pris
680 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier "Scarab" armring

18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt 13.77 ct enligt medföljande certifikat, bredd 35 mm, totalvikt 92 g. Signerad Cartier och numrerad 621016. Anpassat etui från Cartier medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

200. Erwin Olaf, "Berlin, Portrait 05, July 2012".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK