904
1263884

Cartier "Scarab" ring, specialbeställd

Utropspris
225 000 - 250 000 SEK
19 900 - 22 100 EUR
20 700 - 23 000 USD
Klubbat pris
200 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt 8.11 ct enligt medföljande certifikat, storlek 17/53, totalvikt 17 g. Signerad Cartier och numrerad HPS1910 samt med franska stämplar. Anpassat etui från Cartier medföljer.