908
1263887

Cartier "Honeymoon" collier

Utropspris
350 000 - 400 000 SEK
30 900 - 35 300 EUR
32 200 - 36 800 USD
Klubbat pris
860 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier "Honeymoon" collier

18K guld och vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 12.30 ct, bredd 33 mm, totalvikt 235 g. Signerad Cartier och numrerad 750.842124. Anpassat etui från Cartier medföljer.