922
1278929

Boucheron damarmbandsur 18K guld

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

bredd ca 17 - 22 mm, inre diameter ca 55 mm, totalvikt 76 g. Boett signerad Boucheron Paris samt numrerad 77683 och med fransk stämpel. Mekaniskt urverk.

Klockan fungerar vid enklare test. Bukowskis garanterar inte framtida funktion.