923
1278928

Boucheron ett par örhängen 18K guld med runda briljantslipade diamanter och korall

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 830 - 11 000 EUR
9 210 - 11 500 USD
Klubbat pris
90 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

totalvikt diamanter ca 4.00 ct, mått 25 x 60 mm, totalvikt 55 g. Signerade Boucheron, numrerade P35744 samt med franska stämplar. Etui från Boucheron medföljer.

För köpare utanför EU kan exporttillstånd krävas