925
1278942

Bulgari damarmbandsur 18K guld med trappslipade rubiner och runda briljantslipade diamanter

Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
22 100 - 26 500 EUR
23 000 - 27 600 USD
Klubbat pris
230 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått boett 22 X 22 X 6 mm, bredd armband 11 - 16 mm, längd ca 15.5 cm, totalvikt 94 g. Referensnummer F049 samt numrerad SQ22DG, boetten signerad Bulgari. Kvartsverk. Extra länkdel, certifikat samt anpassat etui från Bulgari medföljer.

Bukowski’s does not guarantee the working of the movement and please note that a service may be required, at buyer’s expense.