984
1262553

Grima hängsmycke med halsring

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Grima hängsmycke med halsring

18K vitguld med en turkos och åttkantslipade diamanter, mått hänge 45 X 88 mm, omkrets halsring ca 33 cm, totalvikt 42 g. Signerade Grima och med engelska stämplar. Hängsmycke 18K vitguld med bergkristall och åttkantslipade diamanter medföljer, mått 24 X 29 mm, totalvikt 10 g.