Signerad Marchand och Meffre på etikett a tergo. Framtagen 2010. Upplaga 3/9. Lambda C-print monterad på aluminium och ramad, bildyta 95 x 120 cm. Inklusive ram 98,5 x 122 cm.
Proveniens
Gun Gallery, Stockholm.
×
Logga in
Kunde inte logga in