163
1281837

Natalia Mikkola

(Ukraina)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 880 - 5 810 EUR
4 440 - 6 650 USD
Klubbat pris
Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Natalia Mikkola
(Ukraina)

"South Africa", 2015

Signerad Natalia Mikkola och numrerad 2/5 AP a tergo. C-print monterad på akrylglas 110 x 165 cm.

Proveniens

Förvärvad direkt från konstnären av nuvarande ägare.

"No.18", Stockholm.