Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
182
1299791

Anneè Olofsson

(Sverige, Född 1966)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 920 - 3 900 EUR
3 400 - 4 530 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Anneè Olofsson
(Sverige, Född 1966)

"Nightfall", 2010

Signerad Anneé Olofsson och numrerad 2/25 på etikett a tergo. Pigment print monterad på aluminium och ramad, bildyta 66 x 90 cm.