Signerad Mikael Jansson och numrerad 4/6 a tergo. Total upplaga 6 + 1 AP. Framtagen 2006. Silvergelatinfotografi monterad på aluminium och ramad, bildyta 56 x 45 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in