23
1301624

Nordisk design, gallerimatta, rya, ca 240 x 81 cm, Sverige 1950-1960-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris

Diagonalt rutmönster i olika blå nyanser.

Något slitage och smutsig. Sidorna med smärre trampveck.