Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
270
1288014

Peter Frie

(Sverige, Född 1947)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
14 600 - 19 500 EUR
17 000 - 22 700 USD
Klubbat pris
145 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Peter Frie
(Sverige, Född 1947)

Utan titel

Signerad P. Frie a tergo. Duk 180 x 130 cm.

Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.