278
1308233

Jim Thorell

(Sverige, Född 1981)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 640 - 3 520 EUR
2 790 - 3 720 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Jim Thorell
(Sverige, Född 1981)

"The Horrible Insight"

Signerad Jim Thorell och daterad 2016 a tergo. Duk 150 x 110 cm.

Proveniens

Setareh, Düsseldorf.
Privat samling, Stockholm.