280
1303178

Jonas Liveröd

(Sverige, Född 1974)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 860 - 2 330 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Jonas Liveröd
(Sverige, Född 1974)

"House of Fiction #1"

Signerad Jonas Liveröd och daterad -09. Tusch på papper 150 x 141 cm.

Proveniens

Goldin-Stockholm.
Privat samling, Stockholm.