332
1307864

Tomas Lundgren

(Sverige, Född 1985)

"Apart" (4a-b)"

Signerad Tomas Lundgren och daterad 2015-16 a tergo. Diptyk. Duk 41 x 31 cm per del.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

5 848 - 7 797 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

CF Hill, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Färgfabriken, Stockholm, 2016," Beckers Konstnärsstipendium".
CF Hill, Stockholm, "Reenact", 19 januari - 10 februari 2017.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19