337
1096057

Lisa D Manner

(Sverige, Född 1979)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 770 EUR
1 410 - 1 880 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Lisa D Manner
(Sverige, Född 1979)

"Rewind"

Signerad Lisa D Manner och daterad 2008 a tergo. Olja på akrylglas 53,5 x 40 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?