371
1301148

Arman (Armand Pierre Fernandez)

(Frankrike/USA, 1928-2005)
Arman (armand pierre fernandez), "colour scape".

"Colour Scape"

Signerad Arman. Färgtuber i plexiglas 100 x 100 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

Klubbat pris:
Tilläggslista

Galleri Ferm, Göteborg.

Proveniens

Galleri Ferm, Göteborg.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19