410
1300930

Donald Baechler

(USA, Född 1956)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
17 700 - 22 200 EUR
18 500 - 23 100 USD
Klubbat pris
160 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Donald Baechler
(USA, Född 1956)

"The Myth of Structure"

Signerad DB och daterad 2003 a tergo. Duk 183 x 122 cm.

Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.