Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
422
1289533

Sergei Bugaev-Afrika

(Ryssland, Född 1966)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 170 - 1 460 EUR
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Sergei Bugaev-Afrika
(Ryssland, Född 1966)

Utan titel

Signerad Afrika och daterad 88. Textil 131 x 78 cm.

Proveniens

Privat samling, Sverige.