441
1292459

Jasper Johns

(USA, Född 1930)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 870 - 11 100 EUR
9 260 - 11 600 USD
Klubbat pris
140 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Jasper Johns
(USA, Född 1930)

"Periscope l"

Färglitografi, 1979. Signerad, daterad och numrerad 60/65. 127 x 91,5 cm (Japanese Kurotani papper). Publiserad av Gemini G.E.L., Los Angeles.

Gemini G.E.L. 840.
Universal Limited Art Editions 200.