441B
1314169

Eddie Martinez

(USA, Född 1977)
Utropspris
140 000 - 170 000 SEK
12 400 - 15 100 EUR
13 000 - 15 700 USD
Klubbat pris
125 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Eddie Martinez
(USA, Född 1977)

"Blockheads for Detroit"

Silkscreen, olja, sprayfärg och blandteknik, 2019. Signerad och daterad, numrerad 19/20 (ur upplagan på 20, all unika). 76 x 51 cm (100% bomullspapper).