57
1302281

Fåtöljer 1 par, Skandinavien, 1960-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 750 - 2 190 EUR
1 820 - 2 280 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i trä, sits i fårskinn, armlän och nackkudde i brunt läder, höjd 88 cm.

Senare fårskinn, smärre slitage.