92
1305547

Nicoletti Salotti, "Ambassador", soffa, Italien 1970-1980-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 080 - 1 350 EUR
1 140 - 1 420 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Helt klädd i svart och vitt läder, höjd 77 cm, bredd 220 cm.

Smärre slitage.