94
1302470

Maurizio Bertoni, golvlampa, Castaldi Illuminazione, Italien 1980-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 350 - 1 800 EUR
1 420 - 1 900 USD
Klubbat pris
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i svartlackerad aluminium, märkta Ing Castaldi Illuminazione, höjd 195 cm.

Smärre slitage.