557
1304099

Oidentifierad konstnär, Utan titel

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
438 - 613 EUR
456 - 638 USD
Klubbat pris
Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71

Signerad RB, numrerad 12/20. Plast/plexiglas monterad på träsöckel. Höjd 24 cm.