587
1308493

Albert Johansson

(Sverige, 1926-1998)
"aniaranatt skuggor".
"aniaranatt skuggor".
"aniaranatt skuggor".
"aniaranatt skuggor".
"aniaranatt skuggor".

"Aniaranatt skuggor"

Signerad Albert Johansson och daterad 1960 a tergo. Blandteknik på pannå 122 x 122 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 475 - 2 970 EUR

Klubbat pris:
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89