640
1295430

Baltasar Lobo

(Spanien, 1910-1993)
Utan titel.
Utan titel.
Utan titel.

Utan titel

Signerad Lobo, Paris och daterad 1959. Tusch och akvarell på papper 11,5 x 16 cm.

Utropspris:

15 000 - 18 000 SEK

1 485 - 1 782 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

I gåva direkt från konstnären.
Därefter i arv till nuvarande ägare.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89