774
1302076

Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Joan Miró
(Spanien, 1893-1983)

Utan titel, ur: "Oda à Joan Miró"

Färglitografi, 1973, signerad med blyerts och numrerad 51/75, tryckt och utgiven av La Polígrafa, Barcelona. Bladstorlek 88 x 61 cm.

Mourlot 910.
Cramer 175.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

302. Peter Frie, Utan titel.
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
Aktuellt bud:
170 000 SEK