1017
1280600

Vas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterform med dekor i guld mot blå fond. Höjd 41 cm.

Förgyllningen med slitage.