106
1291583

Bordspendyl, Frankrike 1700-talets slut, Louis XVI.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons och vit marmor. Dekor med baldakin. Emaljerad urtavla märkt L D F. Höjd 52, längd 33 cm. Pendel och nyckel medföljer.